0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
تخته نرد
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Finland
Naisten Liiga
ONS Oulu
-
-
Jyvaskyla Pallokerho W
Not Started
۱۵:۳۰
Honka Espoo
-
-
Pallokissat Kuopio
inprogress
۱۵:۳۰
HJK Helsinki
-
-
TPS Turku
پایان
۱۵:۳۰
Sweden
U19 League Allsvenskan
Malmö FF-U19
-
-
Lunds BK-U19
پایان
۱۵:۳۰
IF Brommapojkarna U19
-
-
Vasalunds IF U19
inprogress
۱۵:۳۰
Ängelholms Ff U19
-
-
IF Elfsborg-U19
inprogress
۱۶:۳۰
Kazakhstan
First Division
FK Ekibastuz
-
-
FK Maktaaral
Not Started
۱۵:۳۰
Kyran Shymkent
-
-
Kaspiy
inprogress
۱۷:۰۰
China
Jia League One
Wuhan Zall
-
-
Zhejiang Yiteng FC
inprogress
۱۶:۰۰
Qingdao Huanghai FC
-
-
Dalian Yifang FC
inprogress
۱۶:۰۰
Nei Mongol
-
-
Lijiang Jiayunhao
Not Started
۱۶:۰۵
Shijiazhuang Ever Bright
-
-
Beijing
inprogress
۱۶:۰۵
China
Super League
Guizhou Hengfeng Zhicheng F.C
-
-
Hebei China Fortune Football Club
inprogress
۱۶:۰۵
Chongqing Lifan
-
-
Tianjin Teda
inprogress
۱۶:۰۵
Jiangsu Sainty
-
-
Liaoning
inprogress
۱۶:۰۵
Shandong Luneng Taishan
-
-
Changchun Yatai
inprogress
۱۶:۰۵
Shanghai East Asia
-
-
Guangzhou Evergrande
inprogress
۱۶:۰۵
Belarus
Women Premier League
Slavyanka W
-
-
FK Bobruichanka Bobruisk W
Not Started
۱۶:۳۰
Kazakhstan
Premier League
Astana
-
-
Tobol Kostanay
inprogress
۱۶:۳۰
FC Okzhetpes Kokshetau
-
-
Taraz
inprogress
۱۶:۳۰
Akzhayk
-
-
Ordabasy
Not Started
۱۷:۳۰
FK Aktobe
-
-
FK Kaysar
Not Started
۱۹:۳۰
Germany
3.Bundesliga
Rot Weiss Erfurt
-
-
Preußen Münster
inprogress
۱۶:۳۰
SC Fortuna Köln
-
-
VfR Aalen
inprogress
۱۶:۳۰
Hallescher FC
-
-
SC Paderborn 07
inprogress
۱۶:۳۰
Sportfreunde Lotte
-
-
Hansa Rostock
inprogress
۱۶:۳۰
SV Meppen
-
-
FC Würzburger Kickers
inprogress
۱۶:۳۰
Werder Bremen Am.
-
-
SpVgg Unterhaching
inprogress
۱۶:۳۰
Wehen Wiesbaden
-
-
Carl Zeiss Jena
inprogress
۱۶:۳۰
Iceland
Iceland U19 league
Víkingur U19
-
-
Valur / Kh U19
Not Started
۱۶:۳۰
Latvia
Latvian First League
FK Tukums 2000 TSS
-
-
BFC Daugavpils
inprogress
۱۶:۳۰
Sweden
Div 2 - Ö Götaland
IFK Hässleholm
-
-
KSF Prespa Birlik
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Regional Liga Bayern
TSV 1860 Rosenheim
-
-
1. FC Nürnberg Am.
inprogress
۱۶:۳۰
International
Premier League Asia Trophy
West Bromwich Albion
۰
۲
Crystal Palace
پایان
۱۴:۳۰
Leicester City
-
-
Liverpool
inprogress
۱۷:۰۰
Germany
Bayernliga Süd
TSV 1860 München Am.
۲
۲
SV Kirchanschöring
پایان
۱۴:۰۰
BCF Wolfratshausen
-
-
SV Heimstetten
inprogress
۱۶:۳۰
Thailand
Division 3
Kamphaeng Phet
-
-
Sa Kaeo City
inprogress
۱۳:۳۰
Phrae United
-
-
Ubon Ratchathani
inprogress
۱۵:۳۰
Samut Sakhon
-
-
Chamchuri United FC
inprogress
۱۵:۳۰
Cha Choeng Sao
-
-
Lamphun Warrior
inprogress
۱۶:۰۰
Ukraine
Youth Premiere League
Zirka Kirovograd (YT) Youth
۰
۱
Olimpik Donetsk (YT)
پایان
۱۳:۳۰
FC Karpaty (YT)
۱
۲
Vorskla (YT)
پایان
۱۴:۳۰
Japan
J-League Division 2
Jef United Chiba
۲
۰
Zweigen Kanazawa
پایان
۱۳:۳۰
FC Gifu
۰
۲
Machida Zelvia
پایان
۱۳:۳۰
Kyoto Sanga FC
۳
۱
Nagoya Grampus Eight
پایان
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
۳
۰
Shonan Bellmare
پایان
۱۳:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۲
۱
Ehime FC
پایان
۱۳:۳۰
Tokyo Verdy
۳
۳
Kamatamare Sanuki
پایان
۱۴:۰۰
Yokohama FC
۲
۱
V-Varen Nagasaki
پایان
۱۴:۰۰
Thespa Kusatsu
۱
۱
Roasso Kumamoto
پایان
۱۴:۳۰
Oita Trinita
۰
۰
Mito Hollyhock
پایان
۱۴:۳۰
Australia
New South Wales
Sydney U21
۱
۱
Hakoah Sydney
پایان
۱۳:۳۰
Manly United
۲
۱
Blacktown City Demons
پایان
۱۳:۳۰
Thailand
Division 4
Bangkok United II
۱
۰
Looktabfah
پایان
۱۳:۳۰
Christian College
-
-
North Bangkok College FC
inprogress
۱۵:۳۰
International
International Champions Cup
Bayern München
۰
۴
AC Milan
پایان
۱۴:۰۵
Russia
FNL
Dynamo St.Petersburg
۲
۰
Fakel Voronezh
پایان
۱۴:۳۰
Sibir
۰
۱
FC Enisey
پایان
۱۴:۳۰
FC Tyumen
-
-
Zenit St.Petersburg-2
inprogress
۱۵:۳۰
Tomsk
-
-
FC Volga-Olimpiyets
inprogress
۱۶:۳۰
Khimki
-
-
Luch-Energiya
AboutToStart
۱۷:۳۰
Shinik
-
-
Rotor
AboutToStart
۱۷:۳۰
FC Tambov
-
-
Spartak Moskva-2
AboutToStart
۱۷:۳۰
Gazovik
-
-
Baltika
Not Started
۱۸:۳۰
Krylya Sovetov
-
-
Avangard Kursk
Not Started
۱۹:۳۰
Volgar Astrakhan
-
-
Kuban
Not Started
۱۹:۳۰
Japan
J-League Division 1
Cerezo Osaka
۴
۲
Urawa Reds
پایان
۱۴:۳۰
Finland
Ykkönen Women
TiPS W
۱۰
۰
Nice Futis Pori
پایان
۱۴:۳۰
South Korea
K League
Gwangju FC
۲
۱
Chunnam Dragons
پایان
۱۴:۳۰
Jeju United
۳
۲
Pohang Steelers
پایان
۱۴:۳۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۱
Incheon United
پایان
۱۴:۳۰
Kenya
Cup
Eldoret Youth
۳
۲
Savannah Cement
پایان
۱۴:۳۰
Sony Sugar FC
-
-
Nzoia United
inprogress
۱۶:۳۰
Tusker FC
-
-
Butterfly
inprogress
۱۶:۳۰
GFE 105
-
-
Wazito
inprogress
۱۶:۴۵
South Korea
K League Challenge
Ansan Greeners
۱
۱
Daejeon Citizen
پایان
۱۴:۳۰
Malaysia
Super League
Sarawak
-
-
PKNS
inprogress
۱۶:۴۵
Pahang
-
-
Melaka United
Not Started
۱۷:۳۰
Penang FA
-
-
Kedah
Not Started
۱۷:۳۰
Perak
-
-
Felda United
Not Started
۱۷:۳۰
Selangor
-
-
Kelantan
AboutToStart
۱۷:۳۰
Russia
Premier League U21
Rostov (MP)
۳
۳
Akhmat Grozny U21
پایان
۱۳:۳۰
FC Ufa (MP)
۱
۰
Spartak Moskva (MP)
پایان
۱۳:۳۰
International
Hybrid Friendlies
FC Vysocina Jihlava
-
-
Bahrain SC
Not Started
۲۰:۳۰
Faroe Islands
Meistaradeildin
07 Vestur
-
-
NSÍ Runavík
Not Started
۲۰:۳۰
Iceland
2.delid
Vidir
-
-
BÍ/Bolungarvík
Not Started
۲۰:۳۰
Austria
Regionalleague Mitte
Sturm Graz Amateure
-
-
SV Lafnitz
Not Started
۲۰:۳۰
Austria
Regionalleague West
FC Dornbirn 1913
-
-
SV Worgl
Not Started
۲۰:۳۰
FC Hard
-
-
FC Alberschwende
Not Started
۲۰:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
-
-
SV Grödig
Not Started
۲۰:۳۰
Hungary
Liga NB1
Budapest Honvéd
-
-
Diósgyöri VTK
Not Started
۲۰:۳۰
Slovakia
Fortuna liga
FC Nitra
-
-
MSK Zilina
Not Started
۲۱:۰۰
FK DAC 1904 Dunajska Streda
-
-
ZP Sport Podbrezova
Not Started
۲۳:۰۰
Serbia
Jelen Super lige
Partizan Beograd
-
-
FK Macva Sabac
Not Started
۲۱:۳۰
FK Javor Ivanjica
-
-
Borac Cacak
Not Started
۲۲:۳۰
FK Spartak Zlatibor Voda
-
-
FK Backa BP
Not Started
۲۲:۳۰
Vozdovac
-
-
FK Radnik Surdulica
Not Started
۲۲:۳۰
Napredak Krusevac
-
-
Rad
Not Started
۲۲:۳۰
Mladost L.
-
-
FK Zemun
Not Started
۲۲:۳۰
Brazil
Série D - Playoffs
São José RS
-
-
São Bernardo
Not Started
۲۲:۳۰
Ceilândia
-
-
América RN
Not Started
۲۳:۳۰
Espírito Santo
-
-
Operário PR
Not Started
۲۳:۳۰
Brazil
Brazil - Paranaense U19
CA Paranaense U19
-
-
Coritiba U19
Not Started
۲۲:۳۰
Paraná Clube Curitiba U19
-
-
Independente SJ U19
Not Started
۲۲:۳۰
Londrina U19
-
-
Apucarana U19
Not Started
۲۲:۳۰
Argentina
Santa Fe Cupa
Colón
-
-
9 de Julio Rafaela
Not Started
۲۲:۳۰
Rosario Central
-
-
Club Alianza Sport
Not Started
۲۳:۳۰
International
Arab Club Championship
Al Ahly
-
-
Al Faisaly
Not Started
۲۳:۳۰
Brazil
Série A
Vitória
-
-
Chapecoense
Not Started
۲۳:۳۰
Bolivia
LFPB
Sport Boys Warnes
-
-
Nacional Potosí
Not Started
۲۳:۳۰
Chile
Tercera Division
AC Colina
-
-
General Velásquez
Not Started
۲۳:۳۰
Lautaro de Buín
-
-
Brujas de Salamanca
Not Started
۲۳:۳۰
Iceland
Division 1 Women
Hamrarnir (W)
-
-
UMF Sindri W
Not Started
۲۳:۳۰
Finland
Kakkonen - Group C
AC Kajaani
-
-
SC KuFu-98
Not Started
۱۸:۳۰
Närpes Kraft
-
-
PK-37
Not Started
۱۸:۳۰
VIFK
-
-
OTP
Not Started
۱۸:۳۰
FC Villiketut
-
-
TP-47
Not Started
۱۸:۳۰
International
African Nations Championship Qualification
Zambia
-
-
Swaziland
Not Started
۱۷:۳۰
Uganda
-
-
South Sudan
Not Started
۱۷:۳۰
South Africa
-
-
Botswana
Not Started
۱۷:۳۰
Rwanda
-
-
Tanzania
Not Started
۱۸:۰۰
Guinea
-
-
Guinea Bissau
Not Started
۲۱:۰۰
Senegal
-
-
Sierra Leone
Not Started
۲۱:۳۰
Mali
-
-
Gambia
Not Started
۲۱:۳۰
Congo
Ligue 1
JS Talangaï
-
-
Patronage Sainte-Anne
Not Started
۱۷:۳۰
Sweden
Div 2 - N Svealand
Gamla Upsala SK
-
-
FC Gute
AboutToStart
۱۷:۳۰
Finland
Veikkausliiga
IFK Mariehamn
-
-
HIFK
AboutToStart
۱۷:۳۰
Ukraine
Persha Liga
FC Gelios Kharkiv
-
-
Avangard Kramatorsk
Not Started
۱۸:۰۰
FC Poltava
-
-
FC Desna Chernihiv
Not Started
۱۹:۳۰
MFC Mykolaiv
-
-
Arsenal Kyiv
Not Started
۱۹:۳۰
MFC Kremin
-
-
Naftovik-Ukrnafta Okhtirka
Not Started
۱۹:۳۰
FC Kolos Kovalivka
-
-
F? Sumy
Not Started
۱۹:۳۰
FC Ingulets
-
-
Zhemchuzhyna Odesa
Not Started
۲۰:۳۰
Ukraine
Liga Pari-Match
NK Veres Rivne
-
-
PFC Olexandria
Not Started
۱۸:۳۰
Chernomorets Odessa
-
-
Stal Dniprodzerdzhinsk
Not Started
۱۸:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
-
-
Dynamo Kyiv
Not Started
۲۱:۰۰
Iceland
Pepsi Deildin
FH
-
-
ÍA Akranes
Not Started
۱۸:۳۰
Belarus
Belarus Cup
Naftan
-
-
Krumkachy Minsk
Not Started
۱۸:۳۰
Isloch Minsk
-
-
Gorodeya
Not Started
۱۹:۰۰
FC Neman Grodno
-
-
FC Minsk
Not Started
۱۹:۳۰
BATE
-
-
Torpedo BelAz
Not Started
۲۰:۳۰
Poland
Polish Cup
Legionovia Legionowo
-
-
Chojniczanka Chojnice
Not Started
۱۸:۳۰
Swit Nowy Dwor
-
-
Olimpia Grudziadz
Not Started
۱۸:۳۰
Siarka Tarnobrzeg
-
-
Dospel Katowice
Not Started
۱۹:۳۰
Ruch Zdzieszowice
-
-
Gryf Wejherowo
Not Started
۱۹:۳۰
Radomiak Radom
-
-
Podbeskidzie Bielsko
Not Started
۱۹:۳۰
Chełmianka Chełm
-
-
Zaglebie Sosnowiec
Not Started
۱۹:۳۰
Stal Rzeszow
-
-
Miedz Legnica
Not Started
۱۹:۳۰
MKS Kluczbork
-
-
Chrobry Glogow
Not Started
۱۹:۳۰
Wisła Puławy
-
-
Pogon Siedlce
Not Started
۱۹:۳۰
Puszcza Niepołomice
-
-
Tychy 71
Not Started
۱۹:۳۰
GKS Belchatow
-
-
Wigry Suwalki
Not Started
۲۱:۳۰
Bulgaria
Vtora Liga
Botev Galabovo
-
-
Neftohimic Burgas
Not Started
۲۰:۰۰
Botev Vratsa
-
-
Maritsa Plovdiv
Not Started
۲۰:۰۰
Oborishte
-
-
Montana 1921
Not Started
۲۰:۰۰
Tsarsko Selo
-
-
Nesebar
Not Started
۲۰:۰۰
Sozopol
-
-
Chernomorets Balchik
Not Started
۲۰:۳۰
Litex Lovech
-
-
Strumska Slava
Not Started
۲۱:۳۰
Finland
Kakkonen - Group B
BK-46
-
-
Peimari UTD
Not Started
۱۸:۳۰
FC Espoo
-
-
Tampere United
Not Started
۱۸:۳۰
MuSa
-
-
Viikingit
Not Started
۱۸:۳۰
NuPS
-
-
SalPa
Not Started
۱۸:۳۰
Slovenia
Prva Liga
NK Triglav Kranj
-
-
Maribor
Not Started
۱۹:۲۰
Rudar Velenje
-
-
Ankaran Hrvatini
Not Started
۲۲:۳۰
Belarus
Belarus Women's Cup
Neman W
-
-
FC Minsk W
Not Started
۱۹:۳۰
Bosnia-Herz
Premier Liga
FK Radnik Bijeljina
-
-
FK Krupa Na Vrbasu
Not Started
۱۹:۳۰
FK Mladost Doboj Kakanj
-
-
NK Vitez
Not Started
۲۰:۰۰
Slovakia
Slovakia Cup
Plevník-Drienové
-
-
Trenčianske Stankovce
Not Started
۱۹:۳۰
Ghana
Premier League
Medeama SC (GHA)
-
-
Aduana Stars (GHA)
Not Started
۱۹:۳۰
Romania
Argentino A - Reválida 5
CSU Craiova
-
-
Concordia Chiajna
Not Started
۲۰:۰۰
CFR Cluj
-
-
Viitorul Constanta
Not Started
۲۲:۳۰
International
Club Friendlies
Boavista
۰
۰
Tondela
پایان
۰۰:۰۰
Sparta Rotterdam
۰
۰
Reading
پایان
۱۳:۳۰
Kashima Antlers
۲
۰
Sevilla
پایان
۱۳:۳۰
Paços de Ferreira
۳
۱
Feirense
پایان
۱۳:۳۰
Portimonense
۱
۲
Louletano
پایان
۱۳:۳۰
Vegalta Sendai
۲
۲
Vissel Kobe
پایان
۱۴:۰۰
Cumbernauld Colts
۱
۱
Stranraer
پایان
۱۴:۳۰
Cercle Brugge KSV
-
-
Reading
inprogress
۱۶:۰۰
Energie Cottbus
-
-
FC Slovan Liberec
Not Started
۱۶:۰۰
Arsenal
-
-
Chelsea
inprogress
۱۶:۱۰
Göztepe
-
-
FK Jablonec
inprogress
۱۶:۳۰
BFC Dynamo
-
-
FC Hertha 03 Zehlendorf
inprogress
۱۶:۳۰
ADO Den Haag
-
-
De Graafschap
inprogress
۱۷:۰۰
Go Ahead Eagles
-
-
Excelsior
Not Started
۱۷:۳۰
VV Nooit Gedacht
-
-
FC Den Bosch
Not Started
۱۷:۳۰
St. Johnstone
-
-
Hartlepool United
Not Started
۱۷:۳۰
Vélez Sarsfield
-
-
Villa San Carlos
Not Started
۱۷:۳۰
FC Ingolstadt 04
-
-
Nantes
AboutToStart
۱۷:۳۰
FC Augsburg
-
-
SSV Jahn Regensburg
Not Started
۱۷:۳۰
FC St. Pauli
-
-
Werder Bremen
AboutToStart
۱۷:۳۰
SV Darmstadt 98
-
-
Fulham
Not Started
۱۸:۰۰
Goytre United
-
-
Barry Town
Not Started
۱۸:۰۰
Aberystwyth Town
-
-
Haverfordwest County
Not Started
۱۸:۰۰
Union Berlin
-
-
Queens Park Rangers
Not Started
۱۸:۰۰
Shrewsbury Town
-
-
Wolverhampton Wanderers
Not Started
۱۸:۳۰
Dynamo Dresden
-
-
VfL Wolfsburg
Not Started
۱۸:۳۰
Rochdale
-
-
Middlesbrough
Not Started
۱۸:۳۰
Preston North End
-
-
Newcastle United
Not Started
۱۸:۳۰
KV Oostende
-
-
Lille
Not Started
۱۸:۳۰
Gillingham
-
-
Ipswich Town
Not Started
۱۸:۳۰
KRC Genk
-
-
Everton
Not Started
۱۸:۳۰
Crawley Town
-
-
Brighton and Hove Albion
Not Started
۱۸:۳۰
Bradford City
-
-
Sunderland
Not Started
۱۸:۳۰
Barnet
-
-
Millwall
Not Started
۱۸:۳۰
Kaiserslautern
-
-
Derby County
Not Started
۱۸:۳۰
Hastings United
-
-
Kingstonian
Not Started
۱۸:۳۰
Forest Green Rovers
-
-
Bristol Rovers
Not Started
۱۸:۳۰
Glasgow Rangers
-
-
Marseille
Not Started
۱۸:۳۰
Bury
-
-
Crewe Alexandra
Not Started
۱۸:۳۰
Stevenage
-
-
Charlton Athletic
Not Started
۱۸:۳۰
Dartford
-
-
Cambridge United
Not Started
۱۸:۳۰
Ebbsfleet United
-
-
Southend United
Not Started
۱۸:۳۰
Chester FC
-
-
Walsall
Not Started
۱۸:۳۰
Accrington Stanley
-
-
Oldham Athletic
Not Started
۱۸:۳۰
Aldershot Town
-
-
Wycombe Wanderers
Not Started
۱۸:۳۰
Boreham Wood
-
-
Luton Town
Not Started
۱۸:۳۰
South Shields
-
-
FC United of Manchester
Not Started
۱۸:۳۰
Stockport County
-
-
Macclesfield Town
Not Started
۱۸:۳۰
Oxford United
-
-
Birmingham City
Not Started
۱۸:۳۰
Mansfield Town
-
-
Nottingham Forest
Not Started
۱۸:۳۰
Kidderminster Harriers
-
-
Burnley
Not Started
۱۸:۳۰
FC Heidenheim
-
-
VfB Stuttgart
Not Started
۱۸:۳۰
Fleetwood Town
-
-
Bolton Wanderers
Not Started
۱۸:۳۰
Burton Albion
-
-
Matlock Town
Not Started
۱۸:۳۰
Brentford
-
-
Southampton
Not Started
۱۸:۳۰
AFC Bournemouth
-
-
Portsmouth
Not Started
۱۸:۳۰
Watford
-
-
Eibar
Not Started
۱۸:۳۰
K. Lierse SK
-
-
K.AS.Eupen
Not Started
۱۹:۰۰
FK Teplice
-
-
FK Viktoria Zizkov
Not Started
۱۹:۰۰
KFCO Beerschot Wilrijk
-
-
KAA Gent
Not Started
۱۹:۰۰
Standard de Liege
-
-
Metz
Not Started
۱۹:۱۵
Sint-Truiden
-
-
R.Antwerp FC
Not Started
۱۹:۱۵
TSG 1899 Hoffenheim
-
-
Genoa
Not Started
۱۹:۳۰
Lazio
-
-
SPAL
Not Started
۱۹:۳۰
Brescia
-
-
Cagliari
Not Started
۱۹:۳۰
SFC Opava
-
-
Zlin
Not Started
۱۹:۳۰
NAC Breda
-
-
RKC Waalwijk
Not Started
۱۹:۳۰
Bologna
-
-
Südtirol
Not Started
۱۹:۳۰
Barnsley
-
-
Huddersfield Town
Not Started
۱۹:۳۰
Sport-Club Freiburg
-
-
Feyenoord
Not Started
۱۹:۳۰
Torku Konyaspor
-
-
Al Feiha
Not Started
۱۹:۳۰
MFK OKD Karvina
-
-
MFK Skalica
Not Started
۱۹:۳۰
Fiorentina
-
-
Bari
Not Started
۲۰:۰۰
Sampdoria
-
-
FeralpiSalò
Not Started
۲۰:۰۰
SK Sigma Olomouc
-
-
Omonia Nicosia
Not Started
۲۰:۳۰
VfL Bochum
-
-
Borussia Dortmund
Not Started
۲۰:۳۰
Sassuolo
-
-
Real Vicenza
Not Started
۲۰:۳۰
Portimonense
-
-
Farense
Not Started
۲۰:۳۰
FC Eindhoven
-
-
Roda JC
Not Started
۲۰:۳۰
Dijon
-
-
Bourg Péronnas
Not Started
۲۱:۰۰
Real Sociedad
-
-
Saint Étienne
Not Started
۲۱:۰۰
Osasuna
-
-
Burgos
Not Started
۲۱:۳۰
Zamudio
-
-
Barakaldo
Not Started
۲۱:۳۰
Atletico Union Guimar
-
-
Bristol City
Not Started
۲۱:۳۰
Chaves
-
-
Aves
Not Started
۲۱:۳۰
Levante
-
-
Almería
Not Started
۲۱:۳۰
Athletic Bilbao
-
-
Valladolid
Not Started
۲۱:۳۰
Bastia-Borgo
-
-
GFC Ajaccio
Not Started
۲۱:۳۰
Elche
-
-
Crevillente
Not Started
۲۲:۰۰
UD Logroñés
-
-
Alavés
Not Started
۲۲:۰۰
Boavista
-
-
Águeda
Not Started
۲۲:۰۰
Rio Ave
-
-
Angers
Not Started
۲۲:۰۰
Bergantiños FC
-
-
Deportivo La Coruña
Not Started
۲۲:۰۰
Ontinyent
-
-
Atlético Saguntino
Not Started
۲۲:۳۰
Cultural Leonesa
-
-
Bembibre
Not Started
۲۲:۳۰
Fuenlabrada
-
-
Leganés
Not Started
۲۲:۳۰
Gimnàstic Tarragona
-
-
Villarreal
Not Started
۲۲:۳۰
Sporting CP
-
-
Monaco
Not Started
۲۳:۰۰
Vitória Setúbal
-
-
Sheffield Wednesday
Not Started
۲۳:۳۰
Marítimo
-
-
Las Palmas
Not Started
۲۳:۳۰
Napoli
-
-
Chievo
Not Started
۲۳:۳۰
Brazil
Série C - Group A
Botafogo PB
۰
۲
Fortaleza
پایان
۰۴:۳۰
Mexico
Liga MX - Apertura
Monarcas Morelia
۰
۰
Monterrey
پایان
۰۴:۳۰
Tijuana
۰
۲
Cruz Azul
پایان
۰۶:۳۹
Chile
Tercera B
Deportivo La Granja
-
-
Provincial Talagante
Not Started
۰۴:۳۰
Municipal Lampa
-
-
Juventud Puente Alto
Not Started
۲۰:۳۰
CSD Enfoque
-
-
Deportes Tomé
Not Started
۲۰:۳۰
Jireh FC
-
-
Municipal Santiago
Not Started
۲۰:۳۰
Cultural Maipú
-
-
Curacaví FC
Not Started
۲۳:۳۰
Argentina
Nacional B
Independiente Rivadavia
۱
۱
Atlético Paraná
پایان
۰۵:۰۰
Los Andes
-
-
Crucero del Norte
Not Started
۲۳:۰۵
Colombia
Liga Águila
Expreso Rojo
۰
۲
Patriotas Boyacá
پایان
۰۵:۱۵
Panama
LPF - Apertura
Dep. Arabe Unido (PAN)
۲
۱
Santa Gema
پایان
۰۵:۳۰
San Francisco (PAN)
۰
۱
Independiente La Chorrera
پایان
۰۵:۳۰
Mexico
Liga de Ascenso - Apertura
Atlante
۴
۱
Altamira
پایان
۰۵:۳۰
Universidad de Guadalajara
۰
۱
Correcaminos UAT
پایان
۰۶:۰۰
Mérida FC
۱
۲
Mineros de Zacatecas
پایان
۰۶:۰۰
Cimarrones de Sonora
۰
۱
Irapuato
پایان
۰۷:۳۰
Chile
Copa Chile
Santiago Wanderers
۳
۰
Cobresal
پایان
۰۴:۰۰
New Zealand
New Zealand. Central Premier League
Stop Out
-
-
Miramar Rangers
Not Started
۰۷:۰۰
Lower Hutt City
۰
۳
Western Suburbs
پایان
۰۹:۳۰
Australia
NPL U20
Geelong Warriors U20
۴
۰
Green Gully U20
پایان
۰۷:۰۰
Lambton Jaffas U20
۲
۱
Adamstown Rosebud U20
پایان
۰۷:۰۰
Avondale Heights FC U20
۰
۱
Bentleigh Greens U20
پایان
۰۷:۳۰
Monaro Panthers U20
۸
۰
Riverina Rhinos U20
پایان
۰۷:۳۰
Woden Weston U20
۴
۱
Belconnen United U20
پایان
۰۷:۳۰
Hume City U20
۰
۱
South Melbourne U20
پایان
۱۰:۰۰
Charlestown C. Blues U20
۰
۴
Edgeworth Eagles U20
پایان
۱۰:۳۰
SWQ Thunder U20
۳
۱
Redlands United U20
پایان
۱۱:۳۰
Sydney U20
۳
۲
Sydney City East U20
پایان
۱۱:۳۰
Manly United U20
۲
۲
Blacktown City U20
پایان
۱۱:۳۰
New Zealand
New Zealand. Mainland Premier League
Cashmere Technical
۵
۲
Ferrymead Bays
پایان
۰۷:۱۵
Twenty 11
۵
۰
Canterbury University
پایان
۰۷:۱۵
Fiji
Cup
Lautoka
۰
۰
Nadi
پایان
۰۷:۳۰
New Zealand
New Zealand. Northern Premier League
Onehunga Sports
۵
۰
Manurewa AFC
پایان
۰۷:۳۰
Glenfield Rovers
۲
۱
Bay Olympic
پایان
۰۷:۳۰
Ecuador
Copa Pilsener Serie A
Delfín SC
۲
۰
Universidad Católica
پایان
۰۱:۳۰
El Nacional
۴
۰
CD Clan Juvenil
پایان
۰۴:۳۰
Independiente del Valle
۱
۱
Macará
پایان
۰۴:۳۰
LDU Quito
۲
۱
Deportivo Cuenca
پایان
۰۵:۰۰
Barcelona
۲
۰
Fuerza Amarilla
پایان
۰۵:۱۵
Guayaquil City
۱
۱
Emelec
پایان
۰۵:۳۰
International
CONCACAF Women U20
Bonaire U20 W
۰
۷
Dominican Republic U20 W
پایان
۰۰:۳۰
Anguilla U20 W
۰
۱۰
Cuba U20 W
پایان
۰۱:۳۰
Jamaica U20 W
۱۰
۰
Curaçao U20 W
پایان
۰۳:۳۰
Haiti-U20 W
۷
۰
Dominica U20 W
پایان
۰۴:۰۰
Iceland
4. Deild
Augnablik
۲
۳
Elliði
پایان
۰۰:۳۰
Iceland
3. delid
Kári
۱
۰
Berserkir
پایان
۰۰:۳۰
Reynir S.
۰
۴
Aegir
پایان
۰۰:۳۰
Peru
Primera División Apertura
UTC Cajamarca
۲
۱
Sport Rosario
پایان
۰۱:۰۰
Colombia
Primera B
Dépor FC
۱
۳
Cúcuta Deportivo
پایان
۰۱:۰۰
Chicó FC
۱
۰
Universitario de Popayán
پایان
۰۵:۳۰
Paraguay
Division Profesional
Deportivo Capiatá
۱
۰
Nacional Asunción
پایان
۰۱:۳۰
General Diaz
۲
۱
Cerro Porteño
پایان
۰۳:۴۰
Sol de América
-
-
Olimpia
Not Started
۲۳:۳۰
United States
Major League Soccer
Orlando City
۰
۱
Atlanta United
پایان
۰۳:۳۸
United States
PDL
K United W
۰
۲
Thunder Bay Chill
پایان
۰۱:۳۰
FC Miami City
۱
۰
OKC Energy B
پایان
۰۲:۳۰
Des Moines Menace
۲
۰
Michigan Bucks
پایان
۰۴:۰۰
Mississippi Brilla
۴
۳
SIMA Águilas
پایان
۰۵:۰۰
FC Tucson
۰
۱
Fresno Fuego
پایان
۰۶:۳۰
Ecuador
Campeonato Serie B
América de Quito
۱
۲
Aucas
پایان
۰۲:۰۰
LDU Loja
۲
۱
Olmedo
پایان
۰۵:۰۰
Panama
Reserve League
Club Deportivo Árabe Unido II
۲
۱
Santa Gema II
پایان
۰۲:۳۰
San Francisco II
۰
۰
Independiente II
پایان
۰۲:۳۰
Brazil
Série B
América Mineiro
۴
۲
Figueirense
پایان
۰۲:۴۵
Luverdense
۱
۱
Paraná
پایان
۰۴:۰۰
Santa Cruz Recife
۱
۱
Boa EC
پایان
۰۴:۰۰
Ceará
۰
۱
Goiás
پایان
۰۵:۰۰
Mexico
U20 League
Tijuana U20
۵
۲
Cruz Azul U20
پایان
۰۳:۱۵
Brazil
Paulista Cup
Taubaté
۰
۲
Água Santa
پایان
۰۳:۳۰
Taboão da Serra
-
-
Atibaia
Not Started
۲۲:۳۰
United States
USL
NY Red Bulls B
۱
۰
Toronto FC B
پایان
۰۳:۳۰
Argentina
Torneo Federal B
Sportivo Baradero
۱
۱
Belgrano San Nicolás
پایان
۰۳:۳۰
Atletico Pellegrini
۰
۲
Independiente FC
پایان
۰۵:۰۰
Mitre de Salta
۲
۰
Tabacal
پایان
۰۵:۰۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Barcelona Atlético
۰
۰
Cibao
پایان
۰۳:۳۰
Japan
Nabisco Cup Women
Vegalta Sendai W
۲
۲
Urawa RD Ladies W
پایان
۰۸:۳۰
Iga FC Kunoichi (W)
۰
۰
Elfen Saitama W
پایان
۱۱:۳۰
Japan
Emperor's Cup. Women
Vegalta Sendai
۲
۲
Urawa Reds
پایان
۰۸:۳۰
Indonesia
Liga 1
Barito Putera
۲
۲
Madura United FC
پایان
۱۲:۳۰
Persib
-
-
Persija
inprogress
۱۶:۰۰
Borneo
-
-
Perseru Serui
inprogress
۱۶:۰۰
Philippines
PFL
Loyola Meralco Sparks FC
۲
۲
Global
پایان
۱۲:۳۰
China
Women Super League
Changchun RCB W
۴
۲
Beijing Baxy W
پایان
۱۲:۳۰
Jiangsu Suning W
۱
۲
Shanghai SVA W
پایان
۱۲:۳۰
Tianjin Huisen W
۲
۰
Shandong Huangming W
پایان
۱۲:۳۰
Indonesia
Liga 2
PS Mojokerto Putra
۳
۰
Perssu Sumenep
پایان
۱۲:۳۰
Persinga Ngawi
۱
۱
PSBI Blitar
پایان
۱۲:۳۰
PSBS Biak Numfor
۲
۱
Perseka Kaimana
پایان
۱۲:۳۰
Persekam Metro
۰
۰
Madura United FC
پایان
۱۲:۴۵
PSPS Pekanbaru
-
-
Persih Tembilahan
پایان
۱۳:۳۰
Persibas Banyumas
-
-
PSS Sleman
Not Started
۱۳:۳۰
PS Badung
-
-
PS Sumbawa Barat
Not Started
۱۳:۳۰
757 Kepri
-
-
PSMS Medan
Not Started
۱۳:۳۰
Martapura
-
-
PSIM Yogyakarta
Not Started
۱۳:۳۰
Persibangga FC
-
-
Persip Pekalongan
Not Started
۱۳:۳۰
Persita Tangerang
-
-
Persikad Depok
Not Started
۱۳:۳۰
International
CEE Cup U19
Prostars FC U19
۰
۱۰
Sparta Prague U19
پایان
۱۲:۳۰
Gyori ETO FC U19
۰
۶
Everton FC U19
پایان
۱۵:۰۰
FK Sarajevo U19
-
-
Leicester City U19
Not Started
۱۷:۴۵
Japan
J-League Division 3
Fujieda MYFC
۲
۰
Fukushima United
پایان
۱۲:۳۰
F.C. Tokyo U23
۱
۲
Giravanz Kitakyushu
پایان
۱۲:۳۰
Tochigi SC
۱
۰
SC Sagamihara
پایان
۱۳:۳۰
Gamba Osaka U23
۰
۲
Kataller Toyama
پایان
۱۳:۳۰
China
Yi League Two
Suzhou Dongwu
۱
۰
Hainan Seamen
پایان
۱۲:۳۰
Shenyang City
۳
۰
Shenyang Dongjin
پایان
۱۲:۳۰
Jiangxi Liansheng
۱
۲
Nantong Zhiyun
پایان
۱۲:۳۰
Jiangsu Yancheng
۰
۲
Yinchuan Helanshan
پایان
۱۲:۳۰
Heilongjiang Lava Spring
۳
۲
Beijing BIT FC
پایان
۱۲:۳۰
Hebei Elite
۰
۲
Shaanxi Changan
پایان
۱۲:۳۰
Shanghai JuJu Sports
۰
۱
Shanghai Sunfun
پایان
۱۲:۳۰
Dalian Boyang
-
-
Baotou Nanjiao
inprogress
۱۶:۰۰
Sichuan Longfor
-
-
Shenzhen Ledman
inprogress
۱۶:۰۰
Meizhou Meixian Techand FC
-
-
Hunan Billows
inprogress
۱۶:۰۰
Czech Republic
Cup
Meteor Prague VIII
۱
۴
Vlasim
پایان
۱۲:۴۵
Spartak Slatiňany
۱
۳
Chrudim
پایان
۱۲:۴۵
Zbuzany
۲
۳
FC Pisek
پایان
۱۳:۰۰
Tišnov
۳
۴
Hulin
پایان
۱۳:۰۰
FC TVD Slavicin
-
-
Viktoria Otrokovice
Not Started
۱۹:۳۰
HFK Olomouc
-
-
MFK Frydek-Mistek
Not Started
۱۹:۳۰
Ostrá
-
-
Sokol Zápy
Not Started
۱۹:۳۰
Slovan Velvary
-
-
SK Dynamo Ceske Budejovice
Not Started
۱۹:۳۰
Fk Louny
-
-
FK Banik Sokolov
Not Started
۱۹:۳۰
Neratovice-Byškovice
-
-
Převýšov
Not Started
۱۹:۳۰
FC Buldoci Karlovy Vary
-
-
FK Kraluv Dvur
Not Started
۱۹:۳۰
Bohumín
-
-
Odra Petřkovice
Not Started
۱۹:۳۰
Australia
Queensland League
Gold Coast Stars FC
۴
۰
Brisbane Roar FC Youth
پایان
۱۳:۰۰
Northern Fury
۱
۵
Western Pride
پایان
۱۳:۳۰
South West Thunder
۰
۱
Redlands United
پایان
۱۳:۳۰
Australia
Tasmania Premiere League
Devonport
۰
۲
Olympia Warriors
پایان
۰۸:۳۰
Clarence United FC
۰
۵
Tilford Zebras
پایان
۱۳:۰۰
Australia
Northern NSW
Lambton Jaffas
۶
۱
Adamstown Rosebud FC
پایان
۰۹:۰۰
Charlestown City Blues
۱
۳
Edgeworth Eagles
پایان
۱۲:۳۰
Australia
Brisbane Reserves Premier League
Peninsula Power Res. Reserves
۲
۳
Rochedale Rovers Res Reserves
پایان
۰۹:۰۰
Mitchelton Res. Reserves
۲
۱
Brisbane Lions Res. Reserves
پایان
۱۰:۱۵
Capalaba Res. Reserves
۴
۳
Albany Creek Res. Reserves
پایان
۱۰:۱۵
Logan Lightning Res. Reserves
۲
۵
Souths United Res. Reserves
پایان
۱۰:۱۵
Australia
State Leagues
New Town Eagles
۰
۱
BeachSide
پایان
۰۹:۰۰
Launceston United
۳
۱
Burnie United
پایان
۰۹:۰۰
Melbourne City U21
۳
۴
Goulburn Valley Suns FC
پایان
۰۹:۳۰
Eastern Lions
۰
۱
Dandenong Thunder
پایان
۰۹:۳۰
Sunshine Georgies
۳
۲
Ballarat City
پایان
۰۹:۳۰
Brunswick City SC
۱
۳
Moreland City SC
پایان
۰۹:۳۰
Springvale White Eagles
۳
۲
Nunawading City FC
پایان
۰۹:۳۰
Murray United FC
۰
۱
Richmond
پایان
۰۹:۳۰
Moreland Zebras
۰
۲
Whittlesea Rangers
پایان
۱۰:۳۰
Devonport City II
۳
۴
Somerset
پایان
۱۱:۰۰
Australia
ACT Premier League
Woden Valley
۱
۳
Belconnen Utd
پایان
۰۹:۳۰
Monaro Panthers
۲
۲
Riverina Rhinos
پایان
۰۹:۳۰
Australia
Australia. New South Wales. League 2
Mount Druit Town Rangers
۴
۱
Hills Brumbies
پایان
۰۹:۳۰
Western Sydney W. U21
۲
۱
St. George FC
پایان
۱۳:۳۰
Bankstown Berries
۲
۰
Central Coast Mariners Academy
پایان
۱۳:۳۰
Australia
Victoria League
North Geelong Warriors
۱
۵
Green Gully
پایان
۰۹:۳۰
Avondale Heights SC
۱
۳
Bentleigh Greens
پایان
۰۹:۳۰
Hume City
۱
۲
South Melbourne
پایان
۱۳:۳۰
Japan
Japan Football League
Briobecca Urayasu
۲
۱
FC Osaka
پایان
۰۹:۳۰
Tokyo Musashino
۳
۱
Tochigi Uva FC
پایان
۱۰:۳۰
Verspah Oita
۲
۱
Honda Lock
پایان
۱۱:۰۰
Ryutsu Keizai Dragons
۰
۰
Vanraure Hachinohe
پایان
۱۱:۳۰
Honda FC
۲
۱
Sony Sendai
پایان
۱۳:۳۰
Australia
National Premier Leagues Women
Box Hill United W
۰
۱
Southern United W
پایان
۰۹:۳۰
South Melbourne W
۲
۲
Calder United W
پایان
۰۹:۳۰
SW Queensland Thunder W
۰
۱۱
Peninsula Power W
پایان
۰۹:۳۰
The Gap W
۸
۰
Western Pride W
پایان
۱۲:۳۰
Australia
South Australian League
Croydon Kings
۱
۰
Para Hills Knights
پایان
۱۰:۰۰
Cumberland United
۰
۲
Adelaide City
پایان
۱۰:۰۰
North Eastern MetroStars
۳
۲
Adelaide United Youth
پایان
۱۰:۰۰
West Adelaide
۲
۱
Adelaide Blue Eagles
پایان
۱۰:۰۰
West Torrens Birkalla
۰
۳
Campbelltown City
پایان
۱۰:۰۰
Adelaide Olympic FC
۲
۱
Adelaide Comets
پایان
۱۴:۰۰
Australia
South Australia State League
South Adelaide Panthers
۰
۰
Sturt Lions FC
پایان
۱۰:۰۰
Adelaide Hills FC
۳
۵
White City
پایان
۱۰:۰۰
Noarlunga United
۲
۱
Modbury Jets
پایان
۱۰:۰۰
The Cove
۰
۴
Adelaide Raiders
پایان
۱۰:۰۰
Port Adelaide Lion
۱
۰
Salisbury United
پایان
۱۰:۰۰
Australia
Brisbane Premier League - Women
Souths United W
۰
۲
The Gap W
پایان
۱۱:۳۰
Annerley W
۰
۱
Logan Lightning W
پایان
۱۲:۴۵
Australia
Brisbane Premier league
Peninsula Power
۳
۰
Rochedale Rovers
پایان
۱۱:۳۰
Capalaba Bulldogs
۲
۴
Albany Creek
پایان
۱۲:۳۰
Logan Lightning
۲
۱
Souths United
پایان
۱۲:۳۰
Mitchelton FC
۲
۲
Brisbane Lions
پایان
۱۲:۳۰
Australia
West Australia Division 1
Dianella White Eagles
۴
۲
UWA Nedlands
پایان
۱۱:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 1
Taringa Rovers
۴
۲
North Pine
پایان
۱۱:۳۰
WDSC Wolves
۱
۰
Brisbane Knights FC
پایان
۱۲:۳۰
Univ. Queensland
۱
۰
Mt Gravatt Hawks
پایان
۱۳:۳۰
Brazil
Série C - Group B
Volta Redonda
-
-
Joinville
Not Started
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید